Erzurum'un İstanbul çıkarması

Erzurum'un İstanbul çıkarması

Bu kapsamda hazırlanan afişler, İstanbul'da otobüs, metrobüs durakları ile İstanbul'un birçok noktasına ulaşım imkanı sağlayan araçlarda sergileniyor.
Bu haber 2015-02-15 12:06:30 eklenmiştir.

Vali Dr. Ahmet Altıparmak'ın başkanlığını yürüttüğü Palandöken Turizm Altyapı Hizmet Birliği Meclisi (PATHİB) Encümen toplantısı, Vali Yardımcısı Ömer Hilmi Yamlı başkanlığında yapıldı. Toplantıda daha önce belirlenen kararlar doğrultusunda, Erzurum Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezlerinin tanıtımına hız verildiği belirtildi.

Bu kapsamda hazırlanan afişler, İstanbul'da otobüs, metrobüs durakları ile İstanbul'un birçok noktasına ulaşım imkanı sağlayan araçlarda sergileniyor.

Birlik encümen üyelerinin katılımıyla Erzurum Valiliğinde gerçekleştirilen, Turizm Altyapı Hizmet Birliği Meclisi (PATHİB) encümen toplantısında, Palandöken ve Konaklı Kayak merkezleriyle ilgili yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Erzurum Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezlerinin tanıtımına katkı sağlaması açısından yapılan afişlerin yayınlanmasına karar verildiği belirtildi.

Valimiz Dr. Ahmet  Altıparmak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in girişimleri   sayesinde, Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezlerinin tanıtım afişleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından ücretsiz olarak, otobüs, metro ve metrobüsler ile tramvaylarda sergileniyor.

2 bin adet bastırılan afişlerde, Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezlerinin havalimanına olan mesafesi ile Erzurum’da kayak yapmak için bol miktarda kar bulunduğuna vurgu yapılıyor. Görsellerle desteklenerek İstanbullulara, kış turizmi için Palandöken ve Konaklı’nın güzel bir tatil fırsatı sunduğunun anlatıldığı afişler 10 Şubat’ta sergilenmeye başlandı. T anıtım 20 Şubat’a kadar devem edecek.

Palandöken Turizm Altyapı Hizmet Birliği Meclisi (PATHİB) encümen toplantısında ayrıca, birlik logosunun oluşturulması, Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezlerinde verilen hizmetlerin yeterli olup olmadığının anlaşılması, aksaklıkların giderilmesi için anket çalışmasının yapılmasına karar verildi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

 

Yazarlar

Arşiv Arama
- -
Anket
25haber - Erzurum'un Haber Portalı
© Copyright 2017. Tüm haklari saklidir.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
LİNKLER
Erzurum Valiliği
Erzurum Büyükşehir Belediyesi